دوشنبه 20 اردیبهشت 1400   13:16:21


نشست بررسی وضعیت HSE در سازمان بهداشت و درمان نفت برگزار شد

1399/8/14 چهارشنبه

نشست بررسی وضعیت HSE در سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در بیمارستان نفت تهران برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این نشست که دوشنبه (۱۲ آبان ماه) با حضور مدیر HSE شرکت ملی نفت، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و جمعی از مدیران و کارشناسان این حوزه برگزار شد، مواردی نظیر گزارش عملکرد HSE  و اقدامات صورت گرفته، تشریح وضعیت کنونی و چالش های پیش رو مورد بررسی قرار گرفتند.

حبیب اله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در جریان برگزاری این جلسه نیز با اشاره به این که درحال حاضر ارائه خدمات HSE توسط طب صنعتی سازمان صورت می پذیرد، عنوان کرد: طبق اساسنامه سازمان بهداشت و درمان، سرمایه این سازمان متعلق به شرکت ملی نفت ایران است و تعامل با مدیریت HSE شرکت ملی نفت امری ضروری است.

مدیر HSE شرکت ملی نفت نیز با تقدیر از کادر درمانی در شرایط شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: همان گونه که نیروهای آتش نشان در خط مقدم مقابله با حریق خدمت می کنند، کادر درمان نیز در مبارزه با این ویروس با تلاش شبانه روزی همکاران در خط مقدم مشغول خدمت رسانی به بیماران هستند.

مانی عبدالله زاده همچنین با تاکید بر توجه بیشتر به مقوله HSE در پیشگیری از بروز حوادث احتمالی با پیامدهای جبران ناپذیر، به حادثه دودگرفتگی و اهمیت مخاطرات در بیمارستان ها و مراکز درمانی بر رعایت اصول HSE و پیگیری مسائل مربوط به ایمنی و بهداشت نیز اشاره کرد.

وی با بیان این که مقرر شد ارتقا ساختار HSE با توجه به ماهیت فرآیندهای با ریسک بالا در سازمان بهداشت درمان و بیمارستان ها و مراکز درمانی صورت پذیرد، با تاکید بر لزوم انجام ممیزی از ساختمان های بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی، اظهار کرد: ممیزی از کلیه مراکز درمانی در تهران و سایر مناطق خصوصا مراکز دارای بیمارستان، با محوریت HSE و پدافند غیرعامل انجام و برآن اساس سند راهبردی جهت شناسایی مخاطرات و مشکلات موجود در حوزه HSE تنظیم می شود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 550252
تعداد بازديد کنندگان سايت: 170535147 تعداد بازديد زيرپورتال: 554506 اين زيرپورتال امروز: 746 سایت در امروز: 22556 اين صفحه امروز: 740