جمعه 12 خرداد 1402   22:52:41


مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی نفت ایران در حاشیه سیزدهمین دوره ارزیابی عملیاتی، تخصصی آتش نشانان زاگرس جنوبی تاکید کرد؛

1401/10/3 شنبه

شناسایی نقاط ریسک بومی مناطق عملیاتی شرکت ملی نفت ایران


مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران در آیین اختتامیه سیزدهمین دوره ارزیابی عملیاتی- تخصصی آتش نشانان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بر شناسایی نقاط ریسک بومی مناطق عملیاتی شرکت ملی نفت تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، عباس رزمی صبح امروز(چهارشنبه ۳۰ آذر ماه) در آئین اختتامیه سیزدهمین دوره ارزیابی عملیاتی- تخصصی آتش نشانان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در منطقه عملیاتی آغار و دالان، گفت: همه مناطق عملیاتی شرکت ملی نفت ایران بر اساس ویژگی های طبیعی جغرافیایی و نوع فعالیت ، دارای برخی ریسک های خاص خود هستند که لازم است طی برنامه‌ای منسجم این ریسک ها و بسترهای وقوع آنها شناسایی و ضمن پیشگیری در مقابل آن آمادگی داشت.

رزمی، در ادامه با اشاره به اهمیت تلفیق دانش و مهارت برای پیشبرد فعالیت‌ها، گفت: آنچه که باعث تحول دنیا شده است استفاده همزمان از دانش و مهارت است و لازم است ضمن آموزش مستمر، با استفاده از تجربیات موجود فعالیت ها را در مسیر پیشرفت برنامه ریزی و اجرا کرد.

وی در ادامه با اشاره به همکاری خوب و مطلوب شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با ایمنی، بهداشت، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران، برگزاری این دوره مسابقات عملیاتی- تخصصی آتش نشانان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی را در سطح خوبی ارزیابی کرد و افزود: این مسابقات در سطحی خوب و با حضور جوانترها و با تجربه ها کنار هم برگزار شده است که همین امر علاوه بر ایجاد شادابی و نشاط روحی و افزایش بهره‌وری، سطح کیفی مسابقات را نیز ارتقا داده است.

رزمی، ادامه داد: همه موضوعاتی که در حوزه شرح وظایف مدیریت ایمنی، بهداشت، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران قرار دارد را با جدیت دنبال می کنیم و در همین راستا برنامه های خوبی در زمینه سلامت، ایمنی و آتش نشانی داریم .

وی، افزود: یکی از مهمترین اولویت های ما سلامت نیروی انسانی در بعد جسمی و روحی است زیرا نیروی انسانی سالم، تجهیزات و محیط را سالم نگه می دارد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 788216
تعداد بازديد کنندگان سايت: 191284981 تعداد بازديد زيرپورتال: 795789 اين زيرپورتال امروز: 195 سایت در امروز: 12609 تعداد حاضران آنلاین: 188