يكشنبه 3 شهريور 1398   00:37:15
هواشناسی
افزایش نسبی دما/ وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق تا روز چهارشنبه 5 تیر 98 در غالب مناطق کشور افزایش نسبی دما و تا آخر هفته در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و گردوخاک رخ می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان با استقرار الگوی گرم تابستانه، تا روز چهارشنبه 98/4/5، جوی پایدار همراه با افزایش نسبی دما در غالب مناطق کشور پیش‌بینی نمود.

وی افزود: روز پنجشنبه 98/4/6 در بخش‌های شمالی استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، استان‌های ساحلی خزر و روز جمعه 98/4/7 در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل در بعدازظهر و اوایل شب بارش پراکنده باران گاهی رعدوبرق و وزش باد رخ می‌دهد.

وظیفه با اشاره به وزش باد شدید و گردوخاک در بعضی ساعات دوشنبه تا آخر هفته در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل، تصریح نمود: در همین مدت با توجه به تداوم وزش باد در جنوب سمنان، شمال یزد، شمال و شرق اصفهان، برخی نقاط استان‌های قم، مرکزی و جنوب تهران پدیده گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در خاتمه گفت: به سبب افزایش سرعت وزش باد بر روی کشور عراق، از بعدازظهر سه شنبه و روز چهارشنبه وقوع گردوخاک برای جنوب غرب کشور و استان بوشهر دور از انتظار نمی باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 312678
تعداد بازديد کنندگان سايت: 148432495 تعداد بازديد زيرپورتال: 315556 اين زيرپورتال امروز: 35 سایت در امروز: 870 اين صفحه امروز: 19