يكشنبه 3 شهريور 1398   01:10:01
هواشناسی
وزش باد شدید در اغلب مناطق کشور تا اواخر هفته ه گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی یکشنبه و دوشنبه 26 و 27 خرداد 98 در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، در مناطقی از شمال غرب و ارتفاعات رشته کوه البرز، برخی مناطق سواحل دریای خزر، شمال خراسان رضوی و شرق خراسان شمالی افزایش ابر و رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی نمود.

وی با بیان اینکه روز سه شنبه تا پنجشنبه عمدتاً در برخی مناطق شمال غرب در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود، افزود: از یکشنبه تا اواخر هفته (به خصوص از بعدازظهر سه‌شنبه) در مناطق شرقی کشور بویژه منطقه زابل و از سه‌شنبه تا پنجشنبه در مناطق غرب و جنوب غرب کشور، جنوب سمنان، شمال اصفهان، یزد، قم و مرکزی وزش باد شدید رخ می دهد که خیزش گرد و خاک نیز دور از انتظار نیست.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از یکشنبه تا سه‌شنبه شرق دریای عمان و از دوشنبه تا چهارشنبه بخش‌های مرکزی و شرقی خلیج فارس را مواج پیش‌بینی نمود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 312733
تعداد بازديد کنندگان سايت: 148433225 تعداد بازديد زيرپورتال: 315611 اين زيرپورتال امروز: 90 سایت در امروز: 1600 اين صفحه امروز: 74