دوشنبه 18 آذر 1398   03:45:13

به نقل اداره ایمنی، بهداشت، محیط زیست، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
صیانت همه جانبه از منابع انسانی و عملیاتی از الزامات اصلی تداوم تولید است

1397/12/15 چهارشنبه

در حاشیه مانور مقابله با نشت خطوط لوله مارون عنوان شد: مهندس کاویان: صیانت همه جانبه از منابع انسانی و عملیاتی از الزامات اصلی تداوم تولید است. شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون مانور مقابله با نشت خطوط لوله تحت عنوان مهار نشت نفت از خط لوله ۳۶اصلی را در محل تلمبه خانه رامشیر و رودخانه جراحی برگزار کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مهندس حمید کاویان مدیر عامل این شرکت ضمن ابراز خرسندی از سرعت عمل و چابکی کارکنان شرکت در شناسایی، هماهنگی و اقدام در شرایط بروز نشت خطوط لوله جریانی و تاکید بر ارتقاء این توانمندی از نقطه نظر آموزش و افزایش تجهیزات روزآمد گفت: صیانت از منابع انسانی و عملیاتی که شامل تاسیسات، تجهیزات و ماشین آلات فرایندی است ، از الزامات اصلی تداوم تولید به شمار می آید و خوشبختانه باید اذعان داشت که شرکت از نظر عملیاتی و با توجه به اقدامات مهمی که در حوزه پدافند غیر عامل صورت گرفته ، از آمادگی قابل قبولی برخوردار است.
این مانور توسط اداره ایمنی، بهداشت، محیط زیست، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل  شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با همکاری مدیریت عملیات ، خدمات و اداره حراست برنامه ریزی و اجرا شد.
گفتنی است شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در خلال سال چند مانور مختلف در بخشهای ایمنی، عملیات و حراست را در راستای ارتقاء سرعت واکنش در مقابل بحران های مختلف در برنامه گنجانده و در زمانبندی مشخص، برگزار می کند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 349915
تعداد بازديد کنندگان سايت: 152080646 تعداد بازديد زيرپورتال: 353074 اين زيرپورتال امروز: 124 سایت در امروز: 4458 اين صفحه امروز: 119