پنجشنبه 31 مرداد 1398   13:40:00


چهارمین دوره ارزیابی آتش‌نشانان وزارت نفت مهرماه برگزار می‌شود

1398/4/10 دوشنبه

چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت، مهرماه امسال برگزار می‎شود.


به گزارش شانا به نقل از هفته‌نامه مشعل، مهدی باستان، سرپرست ایمنی و آتش نشانی اداره کل بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل وزارت نفت اعلام کرد: چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت، چهارم تا هفتم مهرماه امسال به میزبانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این دوره از رقابت‌ها چهار گروه منتخب آتش‌نشان از چهار شرکت اصلی و در مجموع ۱۶ تیم ارزیابی خواهند شد که هم‌زمان با هفتم مهرماه، روز ملی آتش‌نشانی، ارزیابی این تیم‌ها با قدردانی از نفرات برتر پایان می‌یابد.

باستان با بیان اینکه آمادگی آتش‌نشانان از اهمیت زیادی برخوردار است، افزود: به همین دلیل این ارزیابی در سال‌های فرد بین شرکت‌های تابع و بهره‌بردار چهار شرکت اصلی و سال‌های زوج میان منتخبان شرکت‌های اصلی و از سوی اداره کل اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل وزارت نفت برگزار می‌شود.

به گفته باستان، در این دوره ۱۶ تیم به ارزیابی وزارت نفت راه پیدا می‌کنند. این ارزیابی سبب افزایش آمادگی آتش‌نشانان در رویارویی با شرایط اضطراری و حوادث، با توجه به وظایف محوله خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 311790
تعداد بازديد کنندگان سايت: 148339106 تعداد بازديد زيرپورتال: 314653 اين زيرپورتال امروز: 460 سایت در امروز: 29455 اين صفحه امروز: 452