يكشنبه 3 شهريور 1398   00:53:57

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اعلام کرد:
عدم وجود خسارت جدی فیزیکی و زیست محیطی در سه هفته بحران سیل خوزستان

1398/1/24 شنبه

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اعلام کرد: در مدت 3 هفته بحران سیل که شبانه روزی در حال فعالیت هستیم، هیچ گونه خسارت جدی چه فیزیکی و چه زیست محیطی نداشته ایم.


به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به اهواز، احمد محمدی با بیان اینکه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در بحث سیلاب گلستان با هماهنگی ستاد بحران استان گلستان و وزارت کشور، تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز را به مناطق سیل زده اعزام کرد، گفت: در همین اثنا بود که با سیل استان خوزستان مواجه شدیم، سیلی که شهر اهواز و حاشیه آن و رودخانه های دز و کارون و نقاطی دیگر را دچار بحران کرد.

محمدی در رابطه با نقش شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در کنترل و جلوگیری  از پخش سیلاب در برخی مناطق، گفت: هم اکنون در دو جبهه در حال نبردیم. از یک طرف با توجه به سهم این شرکت در تولید نفت کشور، وظیفه حفظ روند پیشرفت تولید را بر عهده داریم و از سوی دیگر فراتر از توان خود در بحث مهار سیل پای کار ایستاده ایم و شبانه روز در سه شیفت به مردم کمک رسانی می کنیم.

وی با تاکید بر اهمیت فعالیت های شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در حوزه مسئولیت اجتماعی، افزود: هم اکنون بیشتر ادارات، مدیریت ها و ماشین آلات درگیر کمک رسانی به سیل زدگان است و 327 دستگاه چه ملکی و چه استیجاری در اختیار ستاد بحران قرار گرفته که شامل لودر، بلدوزر، کمپرسی، بیل مکانیکی و تجهیزات مکنده مانند پمپ تراک های و سپتیک ها و نیز ماشین آلات سبک است.

محمدی تاکید کرد: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب همه جانبه یاری رسان استان خوزستان است.

گفتنی است شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران، هم اکنون معین و یاری رسان پرجمعیت ترین مناطق استان خوزستان یعنی شهرستان های باوی، اهواز و کارون هستند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 312711
تعداد بازديد کنندگان سايت: 148432858 تعداد بازديد زيرپورتال: 315589 اين زيرپورتال امروز: 68 سایت در امروز: 1233 اين صفحه امروز: 52