يكشنبه 3 شهريور 1398   01:03:15
هواشناسی
استقرار هوای گرم تابستانی در کل کشور تا پایان هفته هوای گرم تابستانی در کل کشور مستقر است و در استان های ساحلی خزر افزایش دما رخ می‌‌دهد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان  دوشنبه 24 تیر 98

در سواحل دریای خزر شامل استان های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان بارش خفیف و در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در ارتفاعات البرز واقع در استان های قزوین، البرز، تهران، سمنان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی نمود.

وی افزود: سه شنبه و چهارشنبه 25 و 26 تیر در استان‌های گیلان،مازندران، گلستان و دامنه‌های البرز در استان‌های قزوین، زنجان و برخی مناطق استان‌های اردبیل در ساعات بعد از ظهر شد ابر و رگبار موقتی دور از انتظار نیست.

وطیفه با اشاره به رشد ابر و رعد و برق موقتی از دوشنبه تا چهارشنبه در سیستان و بلوچستان، شمال هرمزگان جنوب و شمال فارس، ارتفاعات جنوب کرمان و غرب اصفهان در شب، اظهار نمود: در مدت یاد شده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید افقی در جنوب استان های سمنان تهران در برخی نقاط یزد اصفهان قم و مرکزی در بعضی ساعات وزش باد شدید گرد و غبار پیش بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه پنجشنبه و جمعه در قالب مناطق کشور جو آرام می باشد، یاد آور شد: از دوشنبه تا پایان هفته روند استقرار هوای گرم تابستانی در کل کشور و افزایش دما در استان های ساحلی خزر را خواهیم داشت.  

این مسئول در خاتمه اذعان نمود: دوشنبه مناطق مرکزی و شرقی خلیج فارس چهارشنبه شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 312726
تعداد بازديد کنندگان سايت: 148433096 تعداد بازديد زيرپورتال: 315604 اين زيرپورتال امروز: 83 سایت در امروز: 1471 اين صفحه امروز: 67