شنبه 27 مهر 1398   01:55:50


بازدید روسای مدیریت HSE شركت ملی نفت ایران از شركت نفت و گاز مسجدسلیمان

1398/6/23 شنبه

فرزاد نژاد بهادری رییس محیط زیست و صادق پور رییس بهداشت صنعتی مديريت ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران به همراه محمدرضا نادری رییس HSE شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بازدید كردند.


به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، این گروه با حضور در کارخانه بهره برداری و نمک زدایی هفت شهیدان ضمن بازدید از فرآیند فرآورش نفت در این مجتمع صنعتی، مسایل بهداشتی، درمانی، ایمنی و محیط زیستی این کارخانه را از نزدیک مشاهده و بررسی و سپس با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و دیدار با اعضای هیأت مدیره به بحث و تبادل نظر در خصوص مسایل و مشکلات حوزه HSE  پرداختند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در این جلسه طی سخنانی گفت: 5 سد و رودخانه پرآب و دایمی و دریاچه در حوزه عملیاتی این شرکت وجود دارد که اغلب خطوط لوله جریانی و انتقالی در تلاقی با این حوزه های آبریز هستند و همین امر بر حساسیت توجه به اصول مراقبتی و بازرسی های فنی از تأسیسات به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی می افزاید.

 قباد ناصری با اشاره به رعایت کلیه مقررات ایمنی در عملیات ها و اقدامات برنامه ریزی شده یا خارج از برنامه گفت: با رعایت مقررات ایمنی طی 3 سال گذشته هیچگونه حادثه جدی منجر به جراحت در میان نیروی انسانی نداشته ایم.

وی خاطر نشان کرد: با همت کلیه پرسنل زحمت کش و با همدلی و همکاری همه بخش های شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان توانسته ایم ضمن دست یابی به تولید تعهد شده، در زمینه ایمنی هم شاهد موفقیت وسرآمدی باشیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با عنوان اینکه این شرکت در حوزه HSE  با تنگناهایی مواجه است افزود: نبود خودروهای مناسب اطفای آتش و نیروی انسانی در واحدهای عملیاتی و اقماری موجب شده تا فشار کار بر نیروی انسانی تنها ایستگاه آتش نشانی و امدادی واقع در ستاد این شرکت بسیار زیاد باشد.

فرزاد نژاد بهادری رییس محیط زیست مديريت ايمني، بهداشت و محيط زيست  شرکت ملی نفت ایران نیز طی سخنانی گفت: در بازدید از نقاط مختلف این شرکت متوجه اهمیت بخشی به الزامات ایمنی و محیط زیستی نهادینه شده در فرآیندهای اداری و عملیاتی شده و این امر قابل تحسین و ستایش است.

روسای مدیریت HSE  شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در ادامه با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) صنعت نفت مسجدسلیمان  در بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان، فرآیند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی این بیمارستان به کارکنان صنعت نفت را بررسی کردند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر








تعداد بازديد اين صفحه: 334014
تعداد بازديد کنندگان سايت: 150493773 تعداد بازديد زيرپورتال: 337038 اين زيرپورتال امروز: 92 سایت در امروز: 1946 اين صفحه امروز: 88