يكشنبه 30 تير 1398   08:56:04

با حضور معاون تولید شرکت ملی نفت ایران
چالش‎ها و برنامه‎های شرکت نفت و گاز شرق بررسی شد

1398/3/26 يكشنبه

با حضور معاون تولید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، چالش ها و برنامه های شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق بررسی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فرخ علیخانی در نشست مشترک با مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی و و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ضمن بررسی مشکلات و چالش های مختلف، از انجام فرایند تعمیرات اساسی شرکت نفت و گاز شرق در کمترین زمان ممکن و با رعایت الزامات HSE ابراز خرسندی کرد.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این نشست با اشاره به موقعیت استراتژیک منطقه عملیاتی خانگیران و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق افزود: موقعیت استراتژیک این منطقه عملیاتی و شرکت به عنوان تامین کننده گاز استان های شمال و شمال شرق کشور ایجاب می کند، توجه و اهتمام ویژه ای در راستای انجام پروژه‌های آن صورت گیرد.

رامین حاتمی ضمن قدردانی ازهمکاری مدیریت های مختلف شرکت ملی نفت ایران، گفت: حضور مدیران ارشد نفت در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در رفع نیازها و کاستی های این شرکت بسیار اثربخش خواهد بود.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران نیز در توضیح ساماندهی و ترمیم حقوق نیروهای قرارداد مدت موقت و پیمانکاری و همچنین تلاش برای افزایش تسهیلات، بهبود خدمات رفاهی، اجتماعی و حفظ نیروهای بخش عملیاتی در این شرکت اظهار کرد: در سطح شرکت ملی نفت ایران با همکاری مجموعه مدیریت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تصمیمات قابل توجهی اتخاذ شده است .

ناصر مولایی افزود: در حوزه منابع انسانی و به ویژه در حوزه بهبود وضعیت شهرک های مسکونی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در منطقه خانگیران، برنامه ریزی لازم صورت گرفته و در حال پیگیری و انجام است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق هم با تقدیر از حضور مدیران ارشد نفت در این شرکت، بزرگترین چالش پیش روی شرکت در حوزه فنی را نزدیک شدن به نیمه عمر مخزن اعلام و تصریح کرد: برای جلوگیری از این چالش، ضروری است با در نظر گرفتن تمهیدات و پیش بینی های لازم در خصوص مخزن جایگزین، از افت تولید جلوگیری شود.

سیدابوالحسن محمدی ادامه داد: بهترین گزینه برای تامین پایدار گاز در منطقه عملیاتی نفت و گاز شرق، توسعه میدان‌ها و لایه‎های مخزنی جدید است که خوشبختانه در این زمینه مخزن توس به عنوان مخزن جایگزین معرفی و مطالعات و بررسی های زیادی صورت گرفته است . امیدواریم با حمایت مدیران صنعت نفت در آینده ای نزدیک، فرآیند توسعه این میدان آغاز شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 299707
تعداد بازديد کنندگان سايت: 146948500 تعداد بازديد زيرپورتال: 302437 اين زيرپورتال امروز: 85 سایت در امروز: 11007 اين صفحه امروز: 80