يكشنبه 30 تير 1398   08:36:48


گام بلند منطقه لاوان در پاکسازی محیط از ضایعات صنعتی و غیرصنعتی

1398/4/17 دوشنبه

مسئولان و کارکنان واحدهای تعمیرات، اچ‌اس‌یی و بهره‌برداری خشکی منطقه لاوان با حضور در محدوده مشعل تاسیسات بهره‌برداری خشکی، اقدام به جمع‌آوری، تفکیک و پاکسازی این محل از ضایعات صنعتی و غیرصنعتی کردند.


به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت فلات قاره ایران، این برنامه به همت واحد تعمیرات و نوسازی منطقه لاوان با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از همکاران عملیاتی و تعمیراتی با وجود شرایط سخت آب و هوایی و با هدف کمک به حفظ محیط زیست، انجام شد.

همکاران شرکت‌کننده در این برنامه همه توان خود را به کار گرفتند تا محل تجمع ضایعات صنعتی، پاک‌سازی شود و فضایی زیباتر در تاسیسات خشکی منطقه ایجاد کنند.

در همین راستا علیرضا خوشبخت، جانشین تعمیرات و نوسازی منطقه لاوان گفت: خوشحالیم که امروز همه دست به دست هم دادیم و با انسجام و همدلی تصمیم گرفتیم این محل را از این وضع ناپسند خارج کنیم و امیدواریم با فرهنگ‌سازی مناسب در آینده شاهد چنین مواردی نباشیم.

وی گفت: هدف ما جلوگیری از به وجود آمدن خطرهای احتمالی مانند آتش‌سوزی و صدمات جبران‌ناپذیر برای تاسیسات منطقه بود. همه ما امانت‌دار محیط زیست برای نسل‌های آینده هستیم و باید به‌خوبی از این امانت نگهداری کنیم.

جانشین تعمیرات و نوسازی منطقه لاوان افزود: ما توانستیم در این حرکت مقدار قابل توجهی ضایعات فلزی را جمع‌آوری و تفکیک کنیم که این موضوع از منظر اقتصادی برای شرکت دارای ارزش افزوده و به نوعی بازگشت سرمایه محسوب می‌شود و ما به یاری خداوند این کار را ادامه خواهیم داد.

خوشبخت اظهار کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده همه اماکن و تاسیسات را از ضایعات صنعتی و غیرصنعتی پاکسازی خواهیم کرد و پس از آن امیدواریم این برنامه عمومی و فراگیر شود تا جایی که کمپ‌های مسکونی و سواحلی را که در اختیار داریم پاکسازی کنیم.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 299684
تعداد بازديد کنندگان سايت: 146947807 تعداد بازديد زيرپورتال: 302413 اين زيرپورتال امروز: 62 سایت در امروز: 10314 اين صفحه امروز: 57