يكشنبه 30 تير 1398   08:45:42
هواشناسی
وزش باد شدید در اغلب مناطق کشور تا اواخر هفته ه گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی یکشنبه و دوشنبه 26 و 27 خرداد 98 در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، در مناطقی از شمال غرب و ارتفاعات رشته کوه البرز، برخی مناطق سواحل دریای خزر، شمال خراسان رضوی و شرق خراسان شمالی افزایش ابر و رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی نمود.

وی با بیان اینکه روز سه شنبه تا پنجشنبه عمدتاً در برخی مناطق شمال غرب در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود، افزود: از یکشنبه تا اواخر هفته (به خصوص از بعدازظهر سه‌شنبه) در مناطق شرقی کشور بویژه منطقه زابل و از سه‌شنبه تا پنجشنبه در مناطق غرب و جنوب غرب کشور، جنوب سمنان، شمال اصفهان، یزد، قم و مرکزی وزش باد شدید رخ می دهد که خیزش گرد و خاک نیز دور از انتظار نیست.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از یکشنبه تا سه‌شنبه شرق دریای عمان و از دوشنبه تا چهارشنبه بخش‌های مرکزی و شرقی خلیج فارس را مواج پیش‌بینی نمود.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 299699
تعداد بازديد کنندگان سايت: 146948138 تعداد بازديد زيرپورتال: 302429 اين زيرپورتال امروز: 77 سایت در امروز: 10645 اين صفحه امروز: 72